Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/p/o/u13768/public_html/includes/un_extensions.php on line 1016
Krtkovanie Nonstop Bratislava - Poruchová služba Nonstop - Krtkovanie Bratislava
Krtkovanie Nonstop Bratislava - Poruchová služba Nonstop

Krtkovanie Bratislava
Publikované: Thursday, 13.09. 2007 - 01:22:47
Vec: DOM


Krtkovanie Bratislava - Poruchovasluzba.sk

Upchatý kuchynský drez, upchaté wc, upchatá vaňa, upchatý odtok.

Neodteká Vám WC, umývadlo, vaňa, dažďový zvod ? Volajte ihneď : Kontakt :0915 720 550.   Odpadové potrubie, čistenie sifónov, čistenie potrubia, čistenie odtokov  Krtkovanie a čistenie upchatých umývadiel, wc, vaní. Krtkovanie a čistenie upchatej kanalizácie, a iných odtokových, potrubí v domácnostiach a vo firmách. Krtkovanie Bratislava - IHNEĎ, čistenie kanalizácie elektrickou vibrujúcou špirálou - krtko . Krtkovanie NONSTOP, Bratislava - Kontakt : 0905 825 342,

 Čistenie kanalizácie - krtkovanie kanalizačného potrubia, kanalizačných potrubí, odpadov. Čistenie : upchaté wc, upchate odpadove potrubie, umývadlá, sifóny, odtoky, zvody,odpadové potrubia v kuchyni, kupeľni, wc. AQUA M TEAM spol.s r.o. -ihneď. Čistenie potrubia - upchatá kanalizácia, potrubie, rúra, odpad. Kontakt: 0905 825 342 .

Čistenie odpadov : čistenie kuchynských ch odtokov, cistenie potrubia, čistenie odpadových potrubí: upchaté kanalizačné potrubie, upchatý odpad, upchatý záchod, wc , upchatý sifón, či už v byte alebo rodinnom dome vie narobiť veľa nepríjemností. Veľmi ľahko vyrieši tieto problémy profi zariadenie s vibrujúcou špirálou  takzvaný  KRTKO , ktorý PREPCHÁ  A  PREČISTÍ VAŠU UPCHATÚ KANALIZACIU alebo akýkoľvek odtok či odpad v domácnosti alebo vo firme.

Upchaté kanalizacne-potrubie :

Iné možné riešenie? niekdy postačí naliať do kanalizačného potrubia či už je to WC, Vaňa alebo umývadlo roztok ** ktorý upchané potrubie uvoľní. V drogériach je možnosť si vybrať prípravky od rôznych firiem - treba sa poradiť s predávajúcim personálom. Najjednoduchšou a pre každého nie velmi príjemnou záležitosťou je zobrať gumenný zvon a pumpovať pokial sa miesto neuvoľní

napríklad - Sifo - čistič sifónov - je určený na čistenie sifón, odtok, výlevka, vaňa. kuchynský drez. Rozpúšťa kuchynský odpad, mastné usadeniny a vlasy zacytené v sifóne.

Pokial toto všetko zlíha treba sa obrátiť na firmy ktoré používajú takzvaného krtka- čiže hrubú ocelovú vybrujúcu strunu ktorá sa točí okolo svojej osi a vybruje , je to najznámejší spôsob prepchávania kanalizačného potrubia - takzvané KRTKOVANIE, ďalej máme aj prepchávanie tlakovou vodou - čiže hadica cez ktorú strieka voda cez malé otvorčeky obrovským tlakom ktorý roztrhá usadeninu v kanalizačnom potrubí. Tento spôsob čistenia kanalizácie je finančne najnáročnejší.

Horizontálne a vertikálne čistenie domových a bytových odpadov, kanalizácií a strešných zvodov elektrickými čističkami - špirálami. Upchaté odpady čistíme elektrickou rotačnou strunou.

Článok pridala firma AQUA M TEAM spol. s.r.o. ktorá sa taktiež vykonáva PROFI  KRTKOVANIE. KONTAKT : 0905 825 342


AJ VY SI KUPUJETE BALENÚ PITNÚ VODU DOMOV ALEBO DO PRÁCE ? OD DNES UŽ NEMUSÍTE.

My vieme ako na to : ušetrite si námahu a peniaze. A hlavne žite zdravšie.
Fitračný systém s reverznou osmózou Vám vyrobí z lacnej vody z vodovodného kohútika lahodnú, zdravú, pitnú vodu čistú ako z prameňa.

Doma si vlastne sami vyrábame to čo sa bežne predáva v marketoch.S tým rozdielom, že variť z balenej vody by bolo velmi neekonomické. A hlavne pri verení či už polievok, gulášov. Varením ryže, cestovín atď.

Už nebudete musieť nosiť těžké PET - flaše, stačí vložiť zariadenie pod Váš dres, prípadne automat na vodu, postaviť na miesto v kancelárii či byte a tečie Vám lahodná piná voda po celý deň neobmedzene.

Podľa naších prieskumov na Slovensku už tisíce ludí používajú zariadenia na doúpravu vody. V priemysle je to samozrejmosťou.

Stretli sme sa s Filtračnými zariadenia bežne v kafetériach a reštauráciách, kde ich samozrejme aj naša firma bežne montuje.

JE TO MOŽNÉ ?   VY TO EŠTE NEMÁTE ?

V krajinách modernej Európy, a v súčasnosti už aj na slovensku , zákaznici vyžadujú nielen vodu normovanú z vodovodního kohútika , ale vyžadujú kvalitné pitné vody či už s čistých mineralných prameňov alebo upravenú pitnú vodu, zbavenú rôznych chutí po vodovodnom potrubí alebo po chlore nachádzajúcom sa vo vode s vodovodního kohútika.
Voda od  společnosti AQUA M TEAM spol. s r.o. je tekutina vyrábaná  v zariadeniach z ktorých vychádza naozaj čista a lehodná pitná voda. Jednoduché automaty na vodu su výsledkom najmodernejšej technológie na svetovom trhu, ktoré možme používať či už v domácnosti alebo v kanceláriach. Voda vychádzajúca s takéhoto zariadenia je zbavená prebytočného chlóru a všetkych nežiadúcich  nečistôt, chemikálií , a ostatných zdraviu škodlivých látok ,  ktoré sa v malých množstvách v dnešnej  vode aj pramenitej  nachádzajú. Voda vychádzajúca zo zariadenia je slabomineralizovaná, aby pri pití aj vo väčšom množstve , hlavne v teplých letných dňoch , zbytočne nezaťažovala vylučovacie orgány.

Rozhodnite  sa ešte dnes pre vodu od firmy AQUA M TEAM spol. s r.o, vodu ktorá plne rieši váš kvalitný a zdravý pitný režim

Vodu na varenie, vodu mäkkú lahodnú, ľahku stráviteľnú.

Príprava s takejto vody ma nezameniteľnú chuť – či už pri príprave zlatožltého čaju,voňavej kávy,miešaných sirupových nápojov,voňavých polievok a iných nápojov kde hľadáme chuť pohodu a zdravie.

Veríme ,že sa ste sa práve rozhodli napiť sa, prípadne navarit z čistej ľahodnej a chutnej vody.Z vody ktorá teľo zbytočne nezanáša ale prináša osvieženie.

To je najlepšie vyriešenie problému s vašou vodou dnes aj zajtra.

Vaše otázky posielajte na:  e-mail:    aquamteam@aquamteam.sk  

http://www.poruchovasluzba.sk  KONTAKT :  0905 825 342

Obsahuje samozrejme stopové prvky-minerály,vápnik,horčík v monžstve neprekračujúcu normu pre zdravý pitný Rozhodnite  sa ešte dnes pre vodu od režim.

Tento článok si môžete prečítať na webe Krtkovanie Nonstop Bratislava - Poruchová služba Nonstop
http://www.poruchovasluzba.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.poruchovasluzba.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=33